Rekonstrukce v MŠ

Celková rekonstrukce elektroinstalace přízemí MŠ, včetně stavebních úprav a následné výmalby, proběhla dle plánu a v daném termínu. Aby mohl být včas zahájen provoz, nastoupili všichni zaměstnanci k následným úklidovým pracím. Děkuji paní Miladě Zelené, krerá také přišla pomoci. Po domluvě s  panem Jaroslavem Doležalem, pomohli nastěhovat těžší kusy nábytku zaměstnanci BaMH. Také jim děkuji. Jelikož rekonstrukce byla velice rozsáhlá, týkala se obou tříd, kuchyně a provozních prostor, bylo náročné vše jak před rekonstrukcí vystěhovat, tak následně uklidit a nastěhovat zpátky. Děkuji všem zaměstnancům MŠ, kteří se nad rámec svých povinností  zapojili do úklidových prací tak, aby byl provoz včas zahájen a dětem se v novém školním roce ve školce líbilo.

Lenka Vopatová