Vánoce ve školce

18. prosince jsme se odpoledne sešli před školkou a za účasti rodičů a veřejnosti připravili pro děti vánoční besídku. Akce se poprvé konala venku před budovou škoky. Nejprve vystoupily děti s vánočním pásmem básní, písní a koled. Odměnou byly dárečky od Ježíška. Na vánoční burze si mohli všichni zakoupit  výrobky od dětí. Tím děkujeme, za podporu a finanční příspěvky. Také velice děkujeme paní Markové za krásný marcipánový dort pro děti. Paní kuchařky připravily občerstvení, které přišlo vhod, hlavně teplý čaj a svařáček.

Všem přejeme krásné prožití vánočních svátků a do nového roku hodně zdraví, štěstí, lásky a pohody.

Kolektiv zaměstnanců MŠ