Návštěva místního výrobního závodu Centroflor

Dne 15.12. 2014 jsme navštívili s dětmi výrobní závod Centroflor ve Velkém Šenově a děti předaly vánoční přání a dárek manželům Miroslavovi a Šárce Vojtů. Zároveň měly možnost si prohlédnou výrobu úklidových prostředků a mopů, viděly výrobu žinilky, vatových hlaviček a okvětních lístků, se kterými se setkávají i v MŠ a tvoří z nich různé dekorace a jiné výrobky. Prohlídka byla velice zajímavá i se slovním výkladem a nakonec děti dostaly dárek, který si odnesly domů. Děkujeme za umožnění vstupu do závodu a možnost nahlédnout přímo do výroby. Děti jistě měly zajímavý zážitek.

Vopatová Lenka