Zápis dětí do MŠ pro školní rok 2015-16

Dne 6.května 2015 vyhlašuje ředitelka MŠ  Zápis 3-6 letých dětí do MŠ. K zápisu se dostaví rodiče, kteří budou chtít zapsat dítě do docházky v MŠ od 1.9.2015 nebo v průběhu roku.

Zápis se koná v budově MŠ, ve středu 6.května 2015 od 9,00 do 11,00 hod a dále od 13,00 do 15,00 hodin. Rodiče přineste si rodný list dítěte a svůj občanský průkaz.

Den zápisu bude zároveň  "Dnem otevřených dveří", přijďte se podívat.

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                             Lenka Vopatová

                                                                                                                                                                                                                                                                                             ředitelka MŠ