Distanční výuka pro předškoláky v týdnu od 6.4. do 9.4.

Vážení rodiče, připravily jsme pro děti (nejen) předškoláky úkoly pro distanční výuku po dobu uzavřeného provozu v týdnu od 6.dubna do 9.dubna 2021. Vše naleznete v přílohách, přičemž první příloha je soupis a popsání všech úkolů (tu netiskněte). Následují dva pracovní listy na trénování správného úchopu psací potřeby, uvolnění ruky a opakování číselné řady 1-5. Další přiložený list je šablona kytiček pro pokus s vodou. Prosíme rodiče, aby dohlédli na to, ať si děti všechny své odevzdané práce sami podepíšou. S dětmi jsme podpisy trénovaly pomocí vzoru. Vše prosím odevzdejte dle pokynů uvedených zde v aktualitách. Přejeme vám hezky strávený čas s vašimi dětmi při plnění hravých a jednoduchých úkolů. Učitelky žabek Jana a Kristýna.

Obrázek: